KOLEJNE SPARINGI !!!!!!

W minioną niedzielę tj.29-07-2012 r nasze drużyny grały sparingi.O godzinie 11.00 Promyk I rozegrał mecz z zespołem Korony Wejsce , który zakończył się remisem 2:2 do przerwy 1:1.Bramki strzelili M.Jaworski i D.Opolski z rzutu karnego.Graliśmy w trochę przetrzebionym składzie, a w szczególności było widać brak naszego bramkarza „Sebana” i w ataku Artura Rogali.
O godzinie 15.00 swój mecz rozegrał Promyk II , a jego przeciwnikiem był zespół Rawki II Bolimów.Mecz zakończył się wynikiem 5:0 , do przerwy 0:0.Bramki strzelili S.Zwierzchowski 2, A.Barcikowski, J.Mikulski, M.Mikulski.
Trzeba powiedzieć , że bardzo dobrze do seniorskiej piłki wprowadzają się chłopcy , którzy jeszcze w poprzednim sezonie grali w juniorze młodszym.
Jak na razie dwa sparingi i dwie wygrane , co nieźle rokuje na przyszłość.
Przypomnę , że w czwartek Promyk II grał w Feliksowie z Piastem II . Mecz zakończył się wynikiem 0:2.Bramki strzelili A.Barcikowski i M.Mikulski.
PRZYPOMINAM , w niedzielę wielkie święto 40-lecie PROMYKA !!!!!!!.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY I NASZYCH SYMPATYKÓW !!!!!