ZWYCIĘSTWO I PORAŻKA !!!!

W sobotę Promyk I rozegrał kolejny sparing.Tym razem Nasza drużyna pojechała do Milanówka aby zmierzyć się z zespołem Przyszłości Włochy.Promyk wygrał 2-1 , bramki J.Rogoziński i A.Rogala.W niedzielę Promyk II przegrał swój pierwszy sparing z Rawką Bolimów 2-3 , bramki K.Gajda i K.Wróblewski.Za tydzień ostatnie sprawdziany , w sobotę Promyk I gra u siebie z Czarnymi Bednary o godzinie 15.00 , a w niedzielę Promyk II jedzie do Żyrardowa na mecz z Salosem Żyrardów o godzinie 12.00.Serdecznie zapraszamy.

7 komentarzy na temat “ZWYCIĘSTWO I PORAŻKA !!!!

  1. Chyba powninno być w meczu z Rawką, że pierwsza połowę Promyk I przegrał 0:1, a drugą Promyk II zremisował 2:2

  2. Pewnie jak Promyk zremisuje albo przegra z Bednarami to autor napisze że jednak grały rezerwy.

  3. Kolego Anonim co ty taki nerwowy jesteś.Prawda jest taka , że faktycznie w pierwszej połowie grał trzon pierwszej drużyny, ale widzę że Ty Naszą kadrę znasz lepiej.Nikt nie miał zamiaru umniejszać Waszego sukcesu.Ważne aby na ligowych boiskach było dobrze.Sukcesów w lidze!!!

  4. Jak juz tak jestesmy tacy dokładni to z podstawowych zawodników pierwszego składu nie było w ogóle M.Wawrzyniaka,S.Kuczka,D.Opolskiego,A.Chałubka oraz Marcinów Nowaka i Jaworskiego plus nie grał M.Pilichowski,R.Dąbrowski po kontuzji wraca Kamiński kontuzjowany jest M.Sikorski także do podstawy to nawet w pierwszej połowie było daleko…

  5. Nie wiem kto wywołuje tutaj taką spine po tym meczu,to był tylko sparing i nie liczył się aż tak bardzo wynik.Czy to ważne kto jakim składem grał?.Proponuje wrzucie na luz.Liga przed wami i przed nami.Powodzenia!

  6. z bendarami gral pierwszy sklad i jakos efekty bylo widac…
    3 strzaly celne bednar i bramka dle przyjezdnych z 2 metrowego spalonego…dalej sie bedziecie rzucac jak szczerbaty na suchary ? nie zagrali byscie z rezerwami to nawet nikt by na naszej stronie komentarza od was nie napisal bo byscie sie wstydzil przegranej roznica kilku goli.. tyle na ten temat.
    powodzenia w lidze

Komentarze są wyłączone