Sorento pokonane….

Dziś piłkarze Promyka Nowa Sucha rozegrali sparing z drużyną Sorento Zadębie Skierniewice (Kl.Okręgowa,gr. Skierniewice) . Mecz odbył się w Skierniewicach na sztucznej murawie. Promyk zaczął w składzie: S.Grefkowicz, R.Mikulski, R.Dąbrowski, Ł.Antosik, M.Sikorski, M.Pilichowski, M.Nowak, T.Mikulski, P.Kamiński, A.Rogala, P.Zienkiewicz.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Sorento. Na pewno najlepsza okazja pierwszej odsłony spotkania do zdobycia bramki to rzut karny, którego nie wykorzystał A.Rogala. Dodać trzeba, że ok 30 minuty została przeprowadzona pierwsza zmiana w naszej ekipie. Kontuzji doznał M.Pilichowski którego zmienił Rogoziński. Pierwsza połowa to dominacja drużyny ze Skierniewic.

W czasie przerwy zmiany w naszym zespole. Za T.Mikulskiego wchodzi J.Grefkowicz a w miejsce P.Zienkiewicza wprowadzony jest P.Gajda. Do ataku został przesunięty P.Kamiński. Druga połowa to już kompletna dominacja piłkarzy z Nowej Suchej. Najpierw na 2:1 strzela A.Rogala. Kolejną bramkę na remis strzela po żucie rożnym R.Dąbrowski. Ten sam piłkarz daje nam prowadzenie po żucie karnym. Kolejną bramkę zdobywa po nieporozumieniu bramkarza z obrońcą J.Grefkowicz i mamy 2:4. Kolejną bramką popisuje się Rogal dając wynik 2:5 dla Nowej Suchej. Przeciwników dobija nie kto inny jak… Rogal, dokładając jeszcze 2 bramki po akcjach m.in. z Grefkowiczem i Zienkiewiczem.Cieszy również forma naszego bramkarza. Seban w dzisiejszym meczu wybronił ok 3 sytuacji sam na sam. I tak mecz zakończył się wynikiem 2:7 dla Promyka Nowa Sucha !!!

3 komentarze na temat “Sorento pokonane….

  1. nowi zawodnicy przyszli chyba nie. a niektorzy z tej kadry juz nie graja

Komentarze są wyłączone