Seniorzy na remis

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha zremisował z Czarnymi Bednary 1:1 (1:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Maciej Księżak.

Seniorzy przystąpili do kolejnego sparingu po dwóch zwycięstwach więc nastroje w drużynie były dobre i liczyliśmy na kolejną wygraną. Początkowo wydawało się, że wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, bo w pierwszej połowie udało się wyjść na prowadzenie. Najpierw uderzał Kacper Stencel, ale jego próba wylądowała na poprzeczce. Do piłki dopadł jednak Maciej Księżak i wpisał się na listę strzelców. Taki wynik udało się utrzymać do przerwy i z nadzieją na kolejne trafienia wyszliśmy na drugą połowę. Okazało się jednak, że nie jest to takie proste. Nie tylko nie podwyższyliśmy prowadzenia, ale straciliśmy też bramkę. Rywale doprowadzili do remisu i jak się okazało był to gol ustalający wynik rywalizacji. Po dwóch sparingowych zwycięstwach nadszedł więc czas na remis.

Wystąpiliśmy w składzie: Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 6, Marcin Jaworski (Mateusz Kluczyk), Dawid Stypuła (Oliwier Tataj), Bartosz Sokołowski (Kacper Drązikowski), Zawodnik Testowany 2 (Tomasz Jurczak), Kacper Stencel (Bartosz Figat), Jan Kowalik (Miłosz Kluczyk), Maciej Księżak (Zawodnik Testowany 8), Bartłomiej Rybak (Marcin Nowak) i Zawodnik Testowany 3 (Rafał Dalke).

1 komentarz do “Seniorzy na remis”

  1. A przecierz Seban przed meczem krytykował że z takimi 'słabiakami” sparingi umówiłem

Możliwość komentowania została wyłączona.