Juniorzy nieoficjalnym liderem

Znicz II PruszkówPromyk Nowa Sucha

0 - 3

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Znicz II Pruszków przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:3 (0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Kluczyk, Miłosz Kluczyk i Mikołaj Zabłocki.

Przed meczem wiedzieliśmy, że liderujący LKS Chlebnia zremisował swoje spotkanie więc teoretycznie mieliśmy szansę na fotel lidera. Tylko teoretycznie, bo wciąż nie zapadła decyzja o weryfikacji meczu na walkower na naszą korzyść z pojedynku ze Spartą Jazgarzew, gdy nie dojechali do nas rywale. Mogliśmy więc zostać nieoficjalnym liderem i taki był cel naszego zespołu. Ze Zniczem na ich boisku nie grało nam się jednak nigdy łatwo więc szykowała się zacięta rywalizacja. Niejako potwierdzeniem tego była pierwsza połowa, gdy żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki. Zapowiadało to ciekawą drugą połowę, w której nasi piłkarze postanowili bardziej podkręcić tempo. Zaowocowało to bramkami, które kolejno zdobywali: Mateusz Kluczyk, Miłosz Kluczyk i Mikołaj Zabłocki. Nasza wygrana stała się faktem i wirtualnie objęliśmy prowadzenie w ligowej tabeli.

PS Parę dni później już oficjalnie zostaliśmy liderem. Trzy punkty za mecz ze Spartą Jazgarzew są na naszym koncie.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Sergiusz Winnicki, Mateusz Kluczyk, Oliwer Tataj, Jakub Mońka, Wiktor Sot, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Figat (Mikołaj Zabłocki), Miłosz Kluczyk , Dawid Markus, Adrian Sałaciński (Szymon Godziszewski).