Drużyna Orlików na Rybno Cup

Drużyna Orlików Promyka Nowa Sucha wystąpiła na turnieju Rybno Cup. Zgodnie z wytycznymi MZPN nie publikujemy wyników z rozgrywek Orlików.

Po roczniku 2014 do rywalizacji w turnieju Rybno Cup stanęła drużyna Orlików. Rozegraliśmy sześć meczów po dwanaście minut z następującymi zespołami: Unia Boryszew I i II, CSP Rybno I i II, Meteor Reczyce i Tajfun Brochów. Nasi zawodnicy trochę przespali początek turnieju, na szczęście z meczu na mecz nasza gra wyglądała już znacznie lepiej i na sam koniec udało się zaliczyć dwa zwycięstwa. W ostatecznym rozrachunku nasza drużyna zajęła piąte miejsce. Jednak wyniki nie są w tej kategorii najważniejsze, cieszymy się, że nasz zespół mógł się sprawdzić na tle innych przeciwników niż w ligowych rozgrywkach. Nasi zawodnicy wrócili do domu z medalami i z pucharem, co na pewno będzie dla nich motywacją do dalszej pracy na treningach.

Wystąpiliśmy w składzie: Alicja Młyńska, Maciej Młyński, Cezary Karaś, Oliwier Cinkusz, Krystian Drązikowski, Wojciech Stańczak, Przemysław Kacprzak, Alan Ciurzyński, Aleksander Kraśkiewicz i Antoni Boczkowski.