Minimalna porażka Młodzików

Żyrardowianka III ŻyrardówPromyk Nowa Sucha

2 - 1


W meczu IV Warszawskiej Ligi Młodzików Żyrardowianka III Żyrardów wygrała z Promykiem Nowa Sucha 2:1 (1:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Mikołaj Kocus.

Po porażce w pierwszym ligowym meczu liczyliśmy, że uda nam się poprawić nastroje w kolejnym spotkaniu. Trzeba przyznać, że dobrze weszliśmy w mecz, bo to Promyk jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Gola dla naszego zespołu zdobył Mikołaj Kocus i wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze. Tym bardziej, że mieliśmy kolejne okazje, ale zawodziła nas skuteczność. Niestety lekko się to na nas zemściło, bo w pierwszej połowie gospodarze doprowadzili do remisu. Mimo wszystko zakładaliśmy, że po zmianie stron uda nam się poprawić skuteczność i wyjdziemy zwycięsko z tej rywalizacji. Okazało się jednak, że to rywale zadali decydujący cios strzelając na 2:1. Możemy więc czuć niedosyt i wiemy, że w kolejnych pojedynkach musimy popracować nad wykończeniem akcji, aby sięgać po zwycięstwa.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Gierasik, Oliwier Olszanowski, Patryk Pietrzak, Olaf Brodala, Igor Mikulski, Wojciech Kacprzak, Mikołaj Kocus, Szymon Jażdżyk i Aleksander Szymański. Grali także: Filip Siekielski, Daniel Steciuk, Adrian Olender, Daniel Jurzysta oraz Krystian Jaskulski.

Tabela IV Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Błonianka Błonie 6 61:952 15
2 Żyrardowianka III Żyrardów 6 28:244 12
3 Promyk Nowa Sucha 6 18:37-19 6
4 Wrzos Międzyborów 6 10:47-37 3