Seniorzy bez przełamania

Promyk Nowa SuchaLKS Osuchów

1 - 3

W meczu Warszawskiej Klasy A Promyk Nowa Sucha przegrał z LKS Osuchów 1:3 (1:3). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Adrian Jaworski (10′). Gole dla gości padały w 22, 28 i 45 minucie.

Żółte kartki Promyka: 44′ Kacper Drązikowski, 90’+3 Marek Simiński. Widzów 60.

Seniorzy rundy rewanżowej z pewnością nie mogą zaliczyć do udanych. Właściwie z każdym kolejnym pojedynkiem można zadawać sobie pytanie czy uda się przełamać. Tym razem można powiedzieć, że dobrze weszliśmy w mecz. Było widać zaangażowanie, a do tego już w dziesiątej minucie Adrian Jaworski wyprowadził nas na prowadzenie. Mogliśmy wierzyć, że to może być spotkanie na przełamanie, ale rywale powoli zaczęli sprowadzać nas na ziemię. W drugim kwadransie zdobyli dwa gole i nasza sytuacja się skomplikowała. Mimo wszystko traciliśmy tylko jedno trafienie więc było o co walczyć. Powoli zaczynaliśmy przypuszczać, że przy wyniku 1:2 zejdziemy na przerwę, ale po strzale z rzutu wolnego tuż przed końcowym gwizdkiem rywale zwiększyli przewagę do dwóch goli. Po zmianie stron chcieliśmy jeszcze odwrócić losy rywalizacji, ale nie potrafiliśmy znaleźć drogi do siatki. Rywale też już nie popisywali się skutecznością i jak się ostatecznie okazało wynik z pierwszej połowy stał się tym ostatecznym. Oznacza to, że nasza zła seria wciąż trwa i w dalszym ciągu czekamy na przełamanie.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Kamil Jeznach (65′ Jakub Felczyński), Marcin Jaworski, Marek Simiński, Kacper Drązikowski (75′ Karol Drązikowski), Adrian Jaworski, Paweł Księżak, Karol Kaźmierczak, Tomasz Jurczak (28′ Damian Kaczor), Maciej Nowicki (80′ Michał Regulski) i Mateusz Figat.