Dziesięć bramek Trampkarzy

Promyk Nowa SuchaRyś Laski

10 - 1

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha wygrał z Rysiem Laski 10:1 (7:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Wiktor Sot x2, Adrian Sałaciński x2, Miłosz Kluczyk x2, Adam Podkański x2 i Dawid Błaszczyk x2.

Trampkarze kontynuują korespondencyjny pojedynek ze Zniczem III Pruszków o fotel lidera. Tym razem Promyk grał w sobotę, a Znicz w niedzielę więc jako pierwsi mieliśmy okazję zaprezentować swoje umiejętności. Mieliśmy dodatkowo ułatwione zadanie, bo rywale stawili się w dziewięcioosobowym składzie. Kibice zgromadzeni na stadionie długo nie musieli czekać na efekty gry w przewadze, bo bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie, a w dalszej części rywalizacji spokojnie kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia i budowaliśmy swoją przewagę. Już po pierwszej połowie było 7:0 i właściwie już nikt nie zakładał, że coś w tym pojedynku może się jeszcze odmienić. Co prawda drugą połowę Ryś zaczął od strzelenia gola, ale jak się później okazało było to honorowe trafienie. My na to odpowiedzieliśmy kolejnymi trzeba golami i mogliśmy cieszyć się z wygranej.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Oliwier Tataj, Sergiusz Winnicki, Adam Podkański, Dawid Błaszczyk, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Dawid Markus, Bartosz Bernaszuk i Adrian Sałaciński. Grali także: Adam Malczenko, Karol Salamon, Igor Kowalski, Mateusz Ciećwierz, Bartosz Figat oraz Jakub Cierlicki.