Żarło, żarło i zdechło…

Wczoraj trampkarze 96 Promyka rozegrali spotkanie z drużyną Stegny Wyszogród. Stegny grały rocznikami 97 i 98, które awansowały do wyższej ligi. Zostały rozegrane 3 połowy po 25 minut. Po pierwszej połowie młodzi piłkarze z Nowej Suchej prowadzili 4:0. W kolejnych odsłonach spotkania zawodnicy z Wyszogrodu przebudzili się i zaczęli odrabiać straty co dało wynik 4:3. Cały mecz zakończył się wynikiem 4:5 dla Stegny. W całym meczu były 3 karne z czego jeden wyciągnął Maciej Mikulski a drugi został przestrzelony.

Skład: w bramce: Maciek Mikulski, obrona: Marcin Grabowski, Marcin Gajda, przed nim Kamil Marcinkowski, a na prawej Amadeusz Kawka, w pomocy: Artur Cieślak, Dawid Stypuła, Adam Bacikowski i Piotrek Bojanowski. W ataku Konrad Drązikowski i Kamil Wróblewski. Następny mecz z Unią Skierniewice w sobote o 12:00. zbiórka o 9:40