Drużyna Żaków po drugim meczu

Ryś LaskiPromyk Nowa Sucha

-:-


W meczu V Warszawskiej Ligi Żaków Ryś Laski zagrał z Promykiem Nowa Sucha. Zgodnie z wytycznymi MZPN nie publikujemy wyników z rozgrywek Żaków.

Rocznik 2012 w przeciwieństwie do rocznika 2010 zaczął ligę od dwóch wyjazdów. Pierwszy pojedynek z FC Płochocin był wyrównanym widowiskiem i nie inaczej było z Rysiem Laski. Także obejrzeliśmy sporo bramek więc nie ma co narzekać na rywalizację naszej najmłodszej drużyny. W naszej bramce postępy robi Aleksander Kraśkiewicz czym pilnował, aby rywalom nie było zbyt łatwo zdobywać gole, a i Maciej Młyński starł się zarówno w grze obronnej jak i do przodu. Cieszy jednak postawa całego zespołu, bo nabieramy doświadczenia i w debiutanckim sezonie głównie zamierzamy się ogrywać w rywalizacji ligowej. Na efekty tej pracy przyjdzie czas, gdy będzie można publikować wyniki ;)

Wystąpiliśmy w składzie: Aleksander Kraśkiewicz, Krystian Drązikowski, Przemysław Kacprzak, Maciej Młyński, Alicja Młyńska, Szymon Jankowski, Cezary Karaś, Bartosz Kowalczyk, Kacper Kubera i Wojciech Stańczak.