Błonianka zdecydowanie lepsza

Promyk Nowa SuchaBłonianka II Błonie

0 - 6

W meczu Warszawskiej Klasy A Promyk Nowa Sucha przegrał z Błonianką II Błonie 0:6 (0:4). Gole dla gości padały w 6, 26, 38, 44, 53 i 89 minucie.

Żółte kartki Promyka: 62′ Kamil Jeznach

Mecz z Błonianką patrząc na tabelę miał spore znaczenie. Mogliśmy mocno zbliżyć się do czołówki, ale podobnie wyglądała sytuacja gości z Błonia. Zapowiadało się więc ciekawe widowisko. Początek był dla nas obiecujący. Piłkę na lewe skrzydło otrzymał Maciej Nowicki, ale z jego strzałem poradził sobie bramkarz. Jak się później okazało praktycznie to by było na tyle jeśli chodzi o nasz zespół. Inicjatywę przejęli goście i już w 6 minucie wyszli na prowadzenie. Przewyższali nas w wielu aspektach. Byli szybsi, lepsi technicznie, a ich akcje były składne. Próbowaliśmy się temu przeciwstawić, ale otrzymywaliśmy tylko kolejne ciosy. Do przerwy było 0:4 i pozostawało wierzyć, że może po zmianie stron role się odwrócą. Rywale jednak nie pozostawili złudzeń i parę minut po przerwie dołożyli piątą bramkę. Dalej dyktując warunki kontrolowali boiskowe wydarzenia i spokojnie dograli do końcowego gwizdka. Do tego jeszcze na minutę przed końcem dołożyli szóste trafienie. Porażka wyraźna, ale trzeba przyznać, że graliśmy ze zdecydowanie najmocniejszą drużyną z dotychczas rozegranych spotkań w tym sezonie.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera (46′ Krystian Centkowski), Patryk Felczak (46′ Kacper Drązikowski), Jakub Teodorowicz (46′ Łukasz Wróblewski), Marek Simiński, Kamil Dalke (46′ Kamil Jeznach), Michał Maciak (55′ Aleksander Psiuk), Jakub Nowakowski, Przemysław Kubisz (70′ Tomasz Jurczak), Maciej Nowicki, Piotr Kamiński (46′ Adrian Jaworski) i Mateusz Figat.