Niewykorzystane sytuacje się nie zemściły

Promyk Nowa SuchaNaprzód Brwinów

4 - 2


W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha wygrał z Naprzodem Brwinów 4:2 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Błaszczyk x2, Bartosz Bernaszuk i samobój.

Do meczu z Naprzodem Brwinów przystępowaliśmy w roli faworyta, ale z racji tego, że jest to dla nas niewygodny rywal to musieliśmy być w pełni skoncentrowani. Do rywalizacji przystąpiliśmy więc odpowiednio zmotywowani co przyniosło nam trafienie Dawida Błaszczyka. Od razu grało nam się lepiej, a ten sam gracz jeszcze przed przerwą dołożył drugie trafienie. Do szatni zeszliśmy z dwubramkową zaliczką i przebieg rywalizacji pokazywał, że mecz mamy raczej pod kontrolą. Po zmianie stron nasza przewaga była jeszcze wyraźniejsza. Tworzyliśmy mnóstwo dogodnych okazji do zdobycia gola, ale żadna z prób nie leciała nawet w światło bramki. Przypomniało to trochę jeden z ostatnich pojedynków z Naprzodem. Wtedy też mieliśmy dużą przewagę, ale skończyło się porażką 5:6 w myśl zasady, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tym razem też mieliśmy problem ze skutecznością, ale przy bramce na 3:0 pomógł nam obrońca rywali. Do tego przełamał się Bartosz Bernaszuk i zrobiło się 4:0. Wydawało się, że jest po meczu, ale goście pokazali nam jak należy skutecznie wykańczać akcje. Dwukrotnie trafili do siatki i zaczęliśmy się obawiać czy nie powtórzy się opisana wyżej sytuacja. Na szczęście tym razem nieskuteczność się nie zemściła i mogliśmy cieszyć się z kolejnych trzech punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Sergiusz Winnicki, Dawid Markus, Adam Podkański, Oliwier Tataj, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Bartosz Bernaszuk, Adrian Sałaciński i Dawid Błaszczyk. Grali także: Adam Malczenko, Karol Salamon, Mateusz Kocus, Igor Kowalski, Jakub Mońka, Bartosz Figat, Jakub Cierlicki oraz Mateusz Ciećwierz.

Tabela II Warszawskiej Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Promyk Nowa Sucha 6 31:1021 15
2 Znicz III Pruszków 5 21:912 12
3 Naprzód Brwinów 4 14:122 7
4 Olimpia Warszawa 5 14:131 6
5 LKS Chlebnia 5 15:21-6 6
6 Akademia Piłkarska II Żyrardów 5 11:20-9 4
7 Ryś Laski 6 12:33-21 3