Bez punktów w Osuchowie

LKS Osuchów Promyk Nowa Sucha

3 - 2

W meczu Warszawskiej Klasy A LKS Osuchów wygrał z Promykiem Nowa Sucha 3:2 (1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Nowicki (12′) i Damian Chełmiński (22′ – rzut karny). Gole dla gospodarzy padały w 35, 76 i 83 minucie.

Żółte kartki Promyka: 57′ Zbigniew Skibiński, 78′ Kamil Marcinkowski.

Wydawało się, że mecz w Osuchowie powinien być łatwą przeprawą. Rywal dotychczas zdobył raptem pięć punktów więc nie powinno być tak źle. Potwierdziło to pierwsze pół godziny rywalizacji. Podobnie jak tydzień temu dobrze weszliśmy w mecz i od początku atakowaliśmy. Już w dwunastej minucie na prowadzenie wyprowadził nas Maciej Nowicki, a następnie po zagraniu ręką w polu karnym z jedenastu metrów trafił Damian Chełmiński. Wszystko szło dobrze, ale ostatnio nie wiedzie nam się najlepiej, gdy prowadzimy dwiema bramkami. W meczu z Wrzosem zatrzymaliśmy się w piętnastej minucie. Tu nasza dobra gra trwała pół godziny i wtedy nastąpiło odwrócenie ról. Gospodarze przejęli inicjatywę i zaczęli atakować co przełożyło się na kontaktową bramkę. Przy wyniku 1:2 zeszliśmy więc na przerwę, ale liczyliśmy, że podobnie jak w poprzednim spotkaniu po przestoju w końcowej fazie pierwszej połowy, po zmianie stron ponownie złapiemy odpowiedni rytm. Niestety w Osuchowie nic takiego się nie wydarzyło. Przez całą drugą połowę to rywale przeważali i po zdobyciu dwóch bramek mogli cieszyć się z wygranej. My nie byliśmy w stanie na nie odpowiedzieć i po raz drugi prowadząc dwiema bramkami w początkowej fazie meczu schodzimy z boiska pokonani.

Wystąpiliśmy w składzie: Mariusz Mikulski, Michał Maciak (75′ Patryk Felczak), Jakub Teodorowicz, Marek Simiński, Kamil Dalke, Kamil Marcinkowski, Marcin Jaworski, Damian Chełmiński, Maciej Nowicki (86′ Jakub Felczyński), Tomasz Jurczak (77′ Jakub Nowakowski (88′ Kacper Drązikowski)) i Zbigniew Skibiński.