Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do włamania do naszej szatni. Zginęło nam trochę sprzętu sportowego, środków czystości oraz sprzętu gospodarczego. Oprócz tego zastaliśmy szatnię w totalnym bałaganie.

Jest nam z tego powodu bardzo przykro, bo działamy dla dobra społeczności lokalnej, organizujemy lub włączamy się w wiele akcji charytatywnych, a tu nagle tak przykre wydarzenie. Jeśli ktoś z Was zauważył coś podejrzanego lub wie coś na ten temat prosimy zgłaszajcie się do nas lub bezpośrednio na policję.

4 komentarze do wpisu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”

  1. Przykrość to mało powiedziane. To jest podłość. Okraść Klub w którym walczymy o to aby mieć fundusze na stroje, szukamy sponsorów na dresy, pracujemy ile się da aby ograniczać koszty organizacji i wsparcia rozgrywek. ktoś (przez małe „k”), wyłamuje drzwi, robi przewrót w sprzęcie, strojach, materiałach gospodarczych, kradnie kable, kradnie sprzęt sportowy. To uderzenie nie w Klub ale w nas wszystkich. I nam wszystkim powinno zależeć aby złodzieja złapano i ukarano. Pomóżcie!

  2. Bardzo przykra sytuacja, mam nadzieję że uda się złapać winnego i odzyskać to co zostało skradzione.

  3. Dziękuję zarządowi klubu promyk za zaufanie.Liczyłem, że zgłaszając włamanie spełnię obywatelski obowiązek i pozwoli to zapobiec kradzieży kolejnych przedmiotów. Tymczasem stałem się głównym podejrzanym dzięki pseudo zeznaniom kogoś z Was i wystawionej mi nieciekawej opinii oraz naraziłem na ogromny stres, związany z przesłuchaniami, swoich bliskich (w tym ojca po udarze). Pzdrawiam i jeszcze raz dziękuję za masę wstydu i problemów których mi przysporzyliście wzamian za moje oddanie dla klubu🤬😡😠

  4. Michał, nie wiem jak działa policja i co mówili, wiem że zadawali pytania również o zarząd, poprosili o nasze dane jak również czlonków klubu. Wiem że pomogłeś bardzo po po włamaniu bo czujesz się odpowiedzialny za Klub. Nie jest to przyjemne teraz co sie dzieje. Nie odnoszę się do konkretów bo ich nie znam, po ludzku jest mi przykro z tego powodu, choć rozumiem że mogłeś być pytany o przebieg tego co widziałeś, to może pomóc w dalszych działaniach policji.
    Pozdrawiam, Adam

Możliwość komentowania jest wyłączona.