Juniorzy bez punktów

Promyk Nowa SuchaMszczonowianka Mszczonów

1 - 3


W meczu II Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Promykiem Nowa Sucha 3:1 (1:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Kacper Zdanowski.

Juniorzy w swojej lidze radzą sobie bardzo dobrze. Do pojedynku z liderem mieliśmy komplet punktów. Następnie przegraliśmy z Ursusem jedną bramką, ale czuliśmy ogromny niedosyt, stąd też w kolejnym spotkaniu z Mszczonowianką Mszczonów przystępowaliśmy w roli faworyta. Niestety sam mecz nie zaczął się dla nas najlepiej, bo to goście wyszli na prowadzenie. Walczyliśmy jednak i stwarzaliśmy swoje szans. Pierwsza nadarzyła się, gdy mieliśmy rzut karny. Niestety po wbiegnięciu w pole karne naszych graczy sędzia podyktował rzut wolny pośredni. Przepisy w tej kwestii stanowią, że jedenastka powinna zostać powtórzona, ale arbiter popełnił ogromny błąd. W przerwie się do niego przyznał i przeprosił, ale co nam z tego… Wracając do meczu to nie poddaliśmy się mimo takiego obrotu spraw i zdobyliśmy wyrównującą bramkę, której autorem był Kacper Zdanowski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 i o wszystkim miała zadecydować druga część meczu. Niestety po zmianie stron to rywale byli bardziej aktywni i to oni częściej atakowali. Skutkowało to utratą dwóch goli przez co to Mszczonowianka sięgnęła po zwycięstwo i zrównała się z nami punktami.

Wystąpiliśmy w składzie: Adam Malczeno, Gracjan Woś, Kacper Zdanowski, Jakub Mońka, Bartosz Sokołowski (Grzegorz Sekuła), Kacper Plichta (Mikołaj Smolarek), Antoni Siekiera, Maciej Księżak, Jan Kowaik, Filip Małczak i Bartosz Dubielecki.

Tabela II Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Ursus II Warszawa 7 30:1515 16
2 Promyk Nowa Sucha 6 28:1513 12
3 Mszczonowianka Mszczonów 6 23:212 12
4 Partyzant Leszno 6 11:23-12 4
5 FC Komorów 5 7:25-18 0

Zostaw komentarz