Rocznik 2008 zrewanżował się FC Komorów

Promyk Nowa SuchaFC Komorów

3 - 1


W meczu II Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z FC Komorów 3:1 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki, Krystian Kocimski i Jakub Kowalski.

Tydzień temu nasza drużyna zdobyła bardzo cenne trzy punkty z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, które pozwoliły odskoczyć od strefy spadkowej. Teraz nastał czas żeby powalczyć o trzecie miejsce w tabeli, bo ewentualna porażka sprawiłaby, że FC Komorów zrównałby się z nami punktami. Do tego chcieliśmy się zrewanżować za porażkę na boisku przeciwnika. Początkowo to przeciwnik prowadził grę, ale my czyhaliśmy na błąd rywala. Taki właśnie wykorzystał Konrad Kornacki, który przejął futbolówkę od obrońcy, a następnie pokonał bramkarza. Korzystny wynik pozwalał na grę z kontry i dzięki temu po prostopadłym podaniu sam na sam z bramkarzem wyszedł Krystian Kocimski i dał Promykowi prowadzenie 2:0. Dobrze spisywaliśmy się w obronie i z takim też wynikiem zeszliśmy na przerwę. Po zmianie stron konsekwentnie graliśmy swoje i szukaliśmy kolejnych bramek. W końcu nasz cel został osiągnięty i na 3:0 trafił Jakub Kowalski. Było więc bardzo dobrze, ale goście na dawali za wygraną i także im udało się wpisać na listę strzelców. Na szczęście pozwoliliśmy sobie tylko na jednego straconego gola i trzy punkty zostały w Nowej Suchej.

Wystąpiliśmy w składzie: Mikołaj Matusiak, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Adam Mońka, Filip Piaskowski, Paweł Ziółkowski, Bartosz Skoneczny, Jakub Kowalski i Konrad Kornacki. Grali także: Ksawery Ciura, Szymon Brysiak, Wiktor Czepulaniec oraz Krystian Kocimski.

Tabela II Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Znicz II Pruszków 8 40:832 24
2 Akademia Piłkarska Żyrardów 7 24:1014 15
3 Promyk Nowa Sucha 8 21:22-1 13
4 FC Komorów 8 14:24-10 9
5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 12:28-16 4
6 Offensywa Książenice 7 14:33-19 2

Zostaw komentarz