Ulewa przeszkodziła…

Wczoraj o godzinie 17:00 rozpoczął się mecz Promyka Nowa Sucha z Ambrą Ołtarzew. Już przed meczem było widać i słychać, że pogoda nie będzie najlepsza- błyski,grzmoty lekki deszcz, ale to nic z tym co miało nadejść. Mecz potrwał do ok 30 minuty a Promyk wygrywał 2:0 po bramkach Marcina Nowaka i Tomka Jurczaka. Nadeszła wielka ulewa oraz burza,  sędzia postanowił przerwać spotkanie na kilkadziesiąt minut. Niestety deszcze nie przestawał padać, a po drugie na boisku były takie kałuże wody, że nie można byłoby dokończyć spotkania. Wszyscy się zastanawiamy jak w takim wypadku zakończy się ten mecz? Czy zostanie dokończony od stanu 2:0, a może jeszcze inaczej. Jeśli ktoś coś wie na temat dokończenia spotkania prosimy od powiadomienie w komentarzach.

Jeden komentarz na temat “Ulewa przeszkodziła…

1. Witam.
    Parę słów komentarza co do przerwanego meczu.
    Przepisy MZPN-u mówią iż mecz musi być dokończony od tej minuty w której został przerwany ,przy wyniku utrzymanym z boiska i w składach osobowych ale nie personalnych.Inaczej mówiąc mogą grać zawodnicy którzy są uprawnieni do gry w danym klubie oprócz ukaranych żółtymi lub czerwonymi kartkami.Krótko mówiąc może to być zupełnie inny skład niż w niedzielę.