Mistrz zatrzymany w ostatniej kolejce

Naprzód BrwinówPromyk Nowa Sucha

5 - 3


W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Naprzód Brwinów wygrał z Promykiem Nowa Sucha 5:3 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Nikolas Krzemiński x2 i Mateusz Kluczyk.

Wszelkie rozstrzygnięcia w lidze zapadły dużo wcześniej, ale rozgrywki nie kończą się wraz ze zdobyciem mistrzostwa przez Promyk. Pojedynek obu zespołów w Nowej Suchej pokazał, że rywal to silna ekipa i mamy się czego obawiać. Potwierdziły to zresztą pierwsze minuty, gdy gospodarze wyszli na prowadzenie. Na szczęście Promyk potrafił na to odpowiedzieć za sprawą Nikolasa Krzemińskiego i generalnie do szatni zeszliśmy przy remisowym wyniku. Nie to jednak było najważniejsze, ponieważ wcześniej poważnej kontuzji nabawił się Bartosz Figat. Mimo bólu przesiedział jeszcze cały mecz na ławce, aby być z drużyną. Ostatecznie ze złamaną nogą prosto z boiska trafił do szpitala. Mocno wybiło to nas z rytmu, ale trzeba było grać dalej. Co prawda drugą część spotkania rozpoczęliśmy podobnie jak pierwszą i ponownie przegrywaliśmy, ale również odpowiedzieliśmy na tego gola. Tym razem w rolę strzelca wcielił się Mateusz Kluczyk i wszystko wróciło do normy. W dalszej części rywalizacji okazało się, że czeka nas ostre strzelanie. Kolejny raz gospodarze trafili do siatki i kolejny raz Nikolas Krzemiński wyrównał stan meczu. Była więc to wymiana ciosów. Najpierw strzelał Naprzód, a następnie trafiał Promyk. Przy stanie 3:3 zgodnie z zasadą jako pierwsi gola zdobyli przeciwnicy, ale nam już się nie udało pokonać bramkarza z Brwinowa. Zamiast nas uczynili to przeciwnicy czym przypieczętowali zwycięstwo. Tak oto na sam koniec ponieśliśmy pierwszą porażkę w sezonie, ale znacznie bardziej zmartwiła nas kontuzja Bartosza Figata. Teraz pozostaje nam życzyć Bartkowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Igor Kowalski, Wiktor Sot, Dawid Markus, Nikolas Krzemiński, Mateusz Kluczyk, Oliwier Tataj, Miłosz Kluczyk, Dawid Błaszczyk, Adam Malczenko, Bartosz Figat, Mikołaj Zabłocki, Kamil Malara, Jacek Wyziński, Sergiusz Winnicki, i Paweł Rozmarynowski.

Tabela III Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Piast Piastów 9 53:944 27
2 Promyk Nowa Sucha 10 44:2321 15
3 Olimpia Warszawa 10 40:319 15
4 Znicz III Pruszków 10 23:32-9 13
5 Naprzód Brwinów 10 28:41-13 10
6 Błonianka Błonie 9 25:77-52 6

Jeden komentarz na temat “Mistrz zatrzymany w ostatniej kolejce

Komentarze są wyłączone