Skuteczni Trampkarze

Promyk Nowa SuchaOkęcie 2014 Warszawa

9 - 1

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha wygrał z Okęciem 2014 Warszawa 9:1 (6:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Maciej Księżak x5, Bartosz Plichta x3 i Kacper Plichta.

Sytuacja w tabeli Ligi Trampkarzy jest dość skomplikowana gdyż siódma pozycja nie daje pewnego utrzymania, a aż pięć zespołów dzieli niewielka różnica punktowa. W tej sytuacji bardzo ważne było sięgnięcie po komplet punktów z ostatnią drużyną tabeli. Promyk odpowiednio zmotywowany przystąpił do rywalizacji i od początku narzucił swoje warunki. Już po siedmiu minutach wynik otworzył Maciej Księżak, a gdy chwilę później prowadzenie podwyższył Bartosz Plichta wiedzieliśmy, że łapiemy odpowiedni rytm. Następnie na 3:0 trafił Maciej Księżak i na chwilę zgubiliśmy koncentrację, bo goście momentalnie odpowiedzieli golem. Nas to jednak nie zraziło, gdyż do końca pierwszej połowy Bartosz Plichta i Maciej Księżak zdążyli skompletować hattricka. Wysokie prowadzenie do przerwy rozbudziło nasze apetyty i po zmianie stron dalej liczyliśmy na gole. Oczekiwania spełnił Kacper Plichta, który strzałem z rzutu wolnego podwyższył na 7:1. To nie był zresztą koniec strzeleckich popisów, ponieważ Maciej Księżak jeszcze dwukrotnie trafił do siatki. Dzięki temu odnieśliśmy bardzo przekonujące zwycięstwo i zgarnęliśmy bardzo cenne trzy punkty.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jakub Szypszak, Bartosz Sokołowski, Jan Kowalik, Kacper Plichta, Ksawery Pętlak, Piotr Felczyński, Gracjan Woś, Szymon Kowalski, Bartosz Plichta, Łukasz Rogalski i Grzegorz Sekuła.