Ponownie kończymy w dziesięciu w Ołtarzewie

UKS OłtarzewPromyk Nowa Sucha

1 - 1

W meczu Warszawskiej Klasy A UKS Ołtarzew zremisował z Promykiem Nowa Sucha 1:1 (0:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Jurczak (28′). Gol dla gospodarzy padł w 65 minucie.

Żółte kartki Promyka: 47′ Aleksander Psiuk, 81′ Marcin Gajda. Widzów 8.

Pół roku temu graliśmy w Ołtarzewie i mimo, że przez 55 minut graliśmy w dziesięciu to i tak zremisowaliśmy 2:2. W tej sytuacji można było zakładać, że grając w równych składach możemy liczyć na coś więcej. Potwierdziła to zresztą pierwsza połowa. Graliśmy dobrze i stwarzaliśmy swoje okazje. Najlepsze miał Piotr Kamiński, ale brakowało skuteczności. Na szczęście z pomocą przyszedł Tomasz Jurczak i wyprowadził Promyk na prowadzenie. Mogliśmy żałować, że było tylko 0:1, bo szanse były, ale do szatni zeszliśmy z minimalną zaliczką. Niestety dla nas przerwa odmieniła oba zespoły. Gospodarze kompletnie nas zdominowali i właściwie ograniczaliśmy się tylko do obrony. Organizacja gry nie była naszą mocną stroną przez co rywale mieli sporo możliwości do wyrównania. Dopięli swego po dwudziestu minutach, gdy dośrodkowanie strzałem od poprzeczki wykończył gracz z Ołtarzewa. W dalszej części rywalizacji przeciwnik dalej dominował, ale nie potrafił zamienić przewagi na gola. Futbolówka uderzyła nawet w poprzeczkę, ale Marcin Grzywacz nie dał się więcej razy zaskoczyć. Sytuacja Promyka skomplikowała się jeszcze bardziej na około dziesięć minut przed końcem. Wtedy z powodu urazu boisko opuścił Aleksander Psiuk, a że wcześniej wykorzystaliśmy już wszystkie zmiany to kontynuowaliśmy grę w dziesięciu. Powtórzyła się więc sytuacja sprzed pół roku, ale mimo braków kadrowych i mocno naciskającego przeciwnika powtórzyliśmy też wynik z poprzedniej rywalizacji.

Wystąpiliśmy w składzie: Marcin Grzywacz, Karol Drązikowski, Jakub Felczyński (46′ Aleksander Psiuk), Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Marcin Wawrzyniak (77′ Rafał Dalke), Marcin Gajda, Marcin Jaworski, Maciej Nowicki, Tomasz Jurczak i Piotr Kamiński.