Rocznik 2006 mistrzem Ligi Młodzików!

Błonianka BłoniePromyk Nowa Sucha

1 - 5


W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Błonianka Błonie przegrała z Promykiem Nowa Sucha 1:5 (0:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Bernaszuk x2, Bartosz Krawczak, Nikolas Krzemiński, Bartosz Figat.

Przed pojedynkiem z Błonianką wiedzieliśmy, że ewentualne zwycięstwo da nam pewność, że wygramy całą ligę. Naprzeciw siebie stanęły lider i wicelider tabeli i cel na to spotkanie był bardzo prosty. Mieliśmy jeszcze bardziej powiększyć przewagę, co zapewni nam promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Rywalizację rozpoczęliśmy w najlepszy z możliwych sposobów. Bartosz Bernaszuk wykorzystał niezrozumienie defensywy rywali i wyprowadził Promyk na prowadzenie. W dalszej części meczu mieliśmy przewagę, ale nie potrafiliśmy udokumentować jej kolejnymi golami. Udało się to dopiero w drugiej połowie, gdy do siatki trafił Bartosz Krawczak. Co prawda gospodarze odpowiedzieli na tą bramkę kontaktowym trafieniem, ale gracze z Nowej Suchej nie próżnowali w ataku. Na 1:3 strzelił Bartosz Bernaszuk i mogliśmy spokojniej kontrolować boiskowe wydarzenia. Ostatecznie nie pozwoliliśmy rywalom na skuteczne sfinalizowanie swoich akcji, a sami pod koniec pojedynku dołożyliśmy jeszcze dwa gole. Po kontrach do siatki trafiali Nikolas Krzemiński oraz Bartosz Figat i mogliśmy cieszyć się z kompletu punktów. Wygrana ta pozwoliła zapewnić sobie mistrzostwo ligi, a co za tym idzie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zawodnikom i trenerowi Rafałowi Murasowi serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu!

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Krawczak, Nikolas Krzemiński, Mateusz Kluczyk, Oliwier Tataj, Miłosz Kluczyk, Dawid Błaszczyk, Bartosz Figat, Mikołaj Zabłocki, Kamil Malara, Antoni Kwiatkowski, Igor Kowalski, Jacek Wyziński, Sergiusz Winnicki, Paweł Rozmarynowski i Adam Malczenko.

Tabela III Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Promyk Nowa Sucha 12 57:1740 31
2 Znicz III Pruszków 12 50:1634 28
3 Olimpia Warszawa 12 56:2630 24
4 Naprzód Brwinów 12 46:60-14 16
5 Akademia Piłkarska II Żyrardów 12 30:44-14 10
6 LKS Chlebnia 12 25:46-21 9
7 Ryś Laski 12 29:84-55 6

Jeden komentarz na temat “Rocznik 2006 mistrzem Ligi Młodzików!

  1. WIELKIE GRATULACJE dla drużyny i trenera, oby tak dalej, oby i w II lidze szło tak dobrze.

    Gratuluje !!!!!

Komentarze są wyłączone