Rocznik 2006 nie przestaje wygrywać

Milan MilanówekPromyk Nowa Sucha

0 - 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Milan Milanówek przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:1 (0:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Krawczak.

Podopieczni Rafała Murasa w tym sezonie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, ale trzy punkty nigdy nie są dawane za darmo tylko trzeba je wywalczyć na murawie. Duża przewaga punktowa i kolejne wygrane mogą powodować, że czasami poczujemy się zbyt pewnie, ale takie podejście potrafi być zgubne. W pierwszym spotkaniu w Nowej Suchej zwyciężyliśmy 7:0, ale w rewanżu nie zaprezentowaliśmy się już tak dobrze. Mieliśmy problemy z zaskoczeniem przeciwnika i nie przypominaliśmy zespołu ze wspomnianego zwycięskiego pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i mieliśmy świadomość, że należy coś zmienić w naszej grze. Po zmianie stron bardzo dobrze zareagowaliśmy na takie okoliczności i już dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części meczu Bartosz Krawczak wyprowadził Promyk na prowadzenie. Później mieliśmy optyczną przewagę, ale tego dnia nie było nas stać na kolejne gole. Na szczęście nie pozwoliliśmy rywalom na trafienia do siatki i utrzymaliśmy minimalną przewagę do końcowego gwizdka. Zgarniamy więc kolejny komplet punktów, ale wiemy też, że do kolejnych spotkań należy podchodzić w pełni skoncentrowanym, gdyż każdy będzie chciał ograć lidera.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Wiktor Sot, Oliwier Tataj, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Krawczak, Miłosz Kluczyk, Dawid Błaszczyk i Nikolas Krzemiński. Grali także: Bartosz Figat, Mikołaj Zabłocki, Igor Kowalski, Jacek Wyziński, Sergiusz Winnicki oraz Paweł Rozmarynowski.