Ważne zwycięstwo Trampkarzy

Promyk Nowa SuchaPogoń Grodzisk Mazowiecki

4 - 1


W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha wygrał z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 4:1 (1:1).Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Pikura x3 i Maciej Księżak.

W ostatnim czasie naszej drużynie nie wiodło się najlepiej i zanotowaliśmy cztery kolejne porażki. Humory nie były więc najlepsze, ale liczyliśmy, że kiedyś w końcu musi nastąpić przełamanie, a że lepiej idzie nam na własnym stadionie to spotkanie z Pogonią było świetną do tego okazją. Dodatkowo po dobrym początku nasze miejsce w tabeli zaczynało wyglądać coraz mniej ciekawie, co skłaniało do konieczności wywalczenia trzech punktów. Mimo takich okoliczności nie rozpoczęliśmy meczu najlepiej i to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Na szczęście na wspomniane trafienie odpowiedział Maciej Księżak i ponownie zrobiło się remisowo. Mieliśmy jeszcze kilka innych szans, aby do szatni zejść przy korzystniejszym wyniku, ale zawodziła nas skuteczność. Wróciła ona dopiero po zmianie stron, choć też nie mogliśmy być w pełni zadowoleni. Hat-tricka ustrzelił Dawid Pikura, ale i on sam czy też inni ofensywni gracze powinni nastrzelać znacznie więcej goli. Nie mamy jednak co narzekać, gdyż zainkasowaliśmy komplet punktów i mamy aktualnie dwa oczka przewagi nad strefą barażową. Odnieśliśmy ważne zwycięstwo, a za tydzień czeka nas kolejny ważny pojedynek z FC Komorów.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Gracjan Woś, Szymon Kowalski, Jakub Szypszak, Jan Kowalik, Bartosz Sokołowski, Kacper Plichta, Maciej Księżak, Bartosz Plichta, Ksawery Pętlak i Dawid Pikura. Grali także: Grzegorz Foks, Piotr Felczyński, Kacper Marcinkowski, Grzegorz Sekuła oraz Łukasz Rogalski.

Tabela II Warszawskiej Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Gwardia Warszawa 10 75:2154 25
2 FC Komorów 10 37:1918 19
3 Promyk Nowa Sucha 10 41:365 18
4 Mszczonowianka Mszczonów 10 40:43-3 14
5 Naprzód Stare Babice 10 17:46-29 6
6 Partyzant Leszno 10 14:59-45 6