Rocznik 2008 pozazdrościł Młodzikom

Promyk Nowa SuchaAkademia Piłkarska II Żyrardów

9 - 2

W meczu III Warszawskiej Ligi Orlików Promyk Nowa Sucha wygrał z Akademią Piłkarską II Żyrardów 9:2 (3:0, 3:0, 0:2, 3:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x3, Adam Mońka x2, Maciej Wasilewski, Jakub Kowalski, Wiktor Czepulaniec i Piotr Kowalik.

Po meczu Młodzików nadszedł czas na rywalizację Orlików. Mieli oni przed meczem dość podobną sytuację do starszych kolegów. W obu przypadkach pierwsze miejsce w tabeli i komplet punktów. Skoro więc rocznik 2006 kontynuował zwycięską passę, to o dwa lata młodszym piłkarzom nie pozostało nic innego jak wygrana. Już w pierwszych piętnastu minutach zaliczyliśmy trzy trafienia, dając do zrozumienia przeciwnikowi, że stanowimy solidną ekipę. Potwierdziliśmy to zresztą w drugiej kwarcie kończąc ją identycznym rezultatem. Mając sześć goli przewagi nieco spuściliśmy z tonu i pozwoliliśmy rywalom nieco poszaleć pod naszą bramką. Przełożyło się to na dwie stracone bramki, ale szybko powróciliśmy do właściwego rytmu niejako powtarzając dyspozycję z dwóch pierwszych części meczu. Ponownie trzy trafienia zapisane zostały na konto Promyka, a wynik ustaliliśmy w efektowny sposób. Uderzenie Piotra Kowalika z dystansu pokazało, że Promyk grał tego dnia zarówno efektywnie jak i efektownie poprzez punktowanie przeciwnika, ale i piękne bramki zarazem.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Konrad Kornacki, Jakub Kowalski, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Adam Mońka i Krystian Kocimski. Grali także: Kacper Błaszkiewicz, Szymon Brysiak, Kacper Gierasik, Dominik Rychlewski, Wiktor Czepulaniec, Wiktor Drężek oraz Piotr Kowalik.