Komplet punktów przed rewanżami

Promyk Nowa SuchaNaprzód Brwinów

3 - 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z Naprzodem Brwinów 3:1 (3:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Figat x2 i Nikolas Krzemiński.

Rocznik 2006 konsekwentnie buduje swoją przewagę w tabeli i pokonuje kolejnych rywali. Przed rewanżami pozostał nam już tylko jeden przeciwnik, choć mogliśmy mieć pewne obawy. Naprzód Brwinów jakoś nam nie „leży” i wszelakie pojedynki należą do tych trudnych. Początkowo wydawało się, że będzie miło, łatwo i przyjemnie, gdyż już w pierwszej minucie wyszliśmy na prowadzenie, gdy akcję zespołu wykończył Bartosz Figat. Chcieliśmy pójść za ciosem, ale wstępna przewaga nie potrwała długo i coraz mocniej do głosu zaczynali dochodzić rywale. Mozolnie konstruowali oni swoje ataki i można by rzec, że bramka wisiała w powietrzu. Mimo niekorzystnego rozwoju wydarzeń to nam udało się podwyższyć prowadzenie, a trafienie po kontrataku zaliczył Nikolas Krzemiński. W końcu jednak rywale dopięli swego i zdobyli kontaktowego gola. Na szczęście ostatnie słowo w pierwszej połowie należało do Promyka, gdy tuż przed przerwą Bartosz Figat trafił na 3:1. Po zmianie stron mogliśmy mieć obawy, bo wcześnie pomagał nam korzystny wiatr, a teraz miał być sprzymierzeńcem zespołu z Brwinowa. Na szczęście potrafiliśmy zachować odpowiednią koncentrację i nie daliśmy sobie wbić już więcej goli, co pozwoliło sięgnąć po trzy punkty i przed rewanżami zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli z kompletem zwycięstw.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Wiktor Sot, Mateusz Kluczyk, Bartosz Bernaszuk, Oliwier Tataj, Miłosz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Dawid Błaszczyk i Nikolas Krzemiński. Grali także: Adam Malczenko, Kamil Malara, Bartosz Figat, Dawid Markus, Paweł Rozmarynowski, Jacek Wyziński, Sergiusz Winnicki, Mikołaj Zabłocki oraz Igor Kowalski.