Porażka w ostatniej akcji

Promyk Nowa SuchaRyś Laski

2 - 3

W meczu Warszawskiej Klasy A Promyk Nowa Sucha przegrał z Rysiem Laski 2:3 (1:2). Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Piotr Kamiński (35′, 61′). Gole dla gości padały w 9, 33 i 90+3 minucie.

Żółte kartki Promyka: brak. Widzów 55.

Ryś Laski to jedna z tych drużyn z którą zawsze gra nam się ciężko. Ogółem nie możemy znaleźć na nich sposobu. Ostatnio nawet gdy graliśmy cały mecz z przewagą jednego zawodnika to i tak po końcowym gwizdku na tablicy wyników był remis. Liczyliśmy jednak, że teraz uda się to zmienić. Niestety musieliśmy szybko zweryfikować swoje oczekiwania, gdyż po dziewięciu minutach przegrywaliśmy 0:1. Początkowo nie mieliśmy zbyt wielu argumentów, a rywale spokojnie czekali na kolejne okazje. Taka nadarzyła się po naszym niedokładnym rozegraniu i gracz przeciwnika strzałem właściwie do pustej bramki podwyższył prowadzenie Rysia. Ich radość nie trwała jednak długo, ponieważ dwie minuty później Piotr Kamiński także skorzystał z prezentu i po minięciu bramkarza nie miał problemów ze zdobyciem kontaktowego gola. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie w pierwszej połowie i z minimalną stratą zeszliśmy do szatni. Na drugą połowę wyszliśmy mocno zmotywowani i widać było, że zaczynamy osiągać przewagę. Tworzyliśmy kolejne okazje, aż w końcu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzeniem głową do remisu doprowadził Piotr Kamiński. Rywalizacja rozpoczynała się więc właściwie od początku i widać było, że żadnej ze stron nie zadowala remis. Promyk najlepsze okazje miał po krosowych podaniach, ale nasi skrzydłowi nie byli wystarczająco skuteczni. Zemściło się to na nas w ostatniej akcji meczu. Mieliśmy rzut wolny, z którego ostatecznie wyszła zabójcza kontra gości. Zakończyła się ona zwycięskim golem i mimo dobrej drugiej połowy niedzielę kończymy bez punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Michał Maciak, Marek Simiński, Marcin Jaworski, Łukasz Pacholski, Aleksander Psiuk, Marcin Nowak, Paweł Kutkowski, Tomasz Jurczak (46′ Adam Barcikowski), Maciej Nowicki (46′ Karol Drązikowski) i Piotr Kamiński (67′ Rafał Dalke).