Wilga lepsza w środku tygodnia

Wilga GarwolinPromyk Nowa Sucha

1 - 0

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Wilga Garwolin wygrała z Promykiem Nowa Sucha 1:0 (0:0).

Terminarz rozgrywek ułożył się dla nas na tyle fatalnie, że w środku tygodnia czekało nas 130 kilometrów do pokonania. Do tego mecz był o 15:00 więc musieliśmy wyjechać o 11:00. W trakcie roku szkolnego to dodatkowe utrudnienie, ale Promyk potrafił się zorganizować. Ruszyliśmy w daleką podróż, aby zdobyć komplet punktów. Spotkanie było jednak wyrównane i trudno było wskazać kto będzie bliżej sukcesu. Z naszej perspektywy serca mocniej zabiły, gdy Patryk Felczak uderzeniem z dystansu trafił w poprzeczkę. Była to najlepsza sytuacja w pierwszej połowie, ale ani przy tej okazji ani przy innych bramki nie padły. Podobnie było po zmianie stron i wydawało się, że pojedynek zakończy się remisem. Niestety powrócił koszmar ostatnich minut z poprzednich sezonów. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w ostatniej minucie pojedynku udało nam się wybić futbolówkę przed pole karne. Tam przejął ją jednak gracz gospodarzy i po wymanewrowaniu naszej defensywy dograł do lepiej ustawionego kolegi, który zaliczył zwycięskie trafienie. W ten sposób straciliśmy szansę chociażby na jeden punkt i wróciliśmy do domu z porażką na koncie.

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Patryk Felczak (Jakub Nowakowski), Hubert Kowalski, Maciej Grochowski, Mateusz Mycka (Kacper Drązikowski), Kamil Kościug, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Aleksander Psiuk, Adrian Jaworski i Damian Łukawski (Jakub Teodorowicz).