Rocznik 2008 w formie

Pogoń II Grodzisk MazowieckiPromyk Nowa Sucha

1 - 15

W meczu III Warszawskiej Ligi Orlików Pogoń II Grodzisk Mazowiecki przegrał z Promykiem Nowa Sucha 1:15 (1:3, 0:1, 0:6, 0:5). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Krystian Kocimski x4, Konrad Kornacki x4, Jakub Kowalski x4, Kuba Kasperek x2 i Szymon Brysiak.

Po pierwszym pojedynku w III Lidze i minimalnej wygranej uświadomiliśmy sobie, że w nowych rozgrywkach będzie ciężko, ale tydzień później poczuliśmy się trochę jak w poprzednim sezonie. Grając z Pogonią od początku osiągnęliśmy przewagę i szybko zdobyliśmy trzy gole. Gospodarze w premierowej kwarcie odpowiedzieli jedną bramką i jak się później okazało było to ich jedyne trafienie w tym spotkaniu. W drugiej kwarcie było jeszcze ciężko, gdyż tylko raz podwyższyliśmy wynik, ale po zmianie stron Promyk zdominował rywalizację. Gracze z Nowej Suchej jedenaście razy w ciągu pół godziny wpisali się na listę strzelców. Przełożyło się to na bardzo wysoki wynik i kolejny komplet punktów naszego zespołu.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Adam Mońka, Konrad Kornacki, Jakub Kowalski i Krystian Kocimski. Grali także: Szymon Brysiak, Wiktor Czepulaniec, Jakub Brzeziński, Tomasz Brzeziński, Piotr Kowalik, Bartosz Skoneczny oraz Mikołaj Matusiak.