Juniorzy wygrywają

Promyk Nowa SuchaJedność Żabieniec

3 - 1

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Jednością Żabieniec 3:1 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Damian Łukawski, Damian Kaczor i Kamil Kościug.

W sytuacji, gdy zawodnicy z rocznika 2002 łączę grę w Seniorach z piłką juniorską mamy trochę roszad w składzie. Tym razem Jakub Felczyński i Damian Chełmiński pojawili się na boisku dopiero w drugiej połowie tak aby wystąpić w spotkaniu Seniorów. Personalne zmiany nie wpłynęły jednak na naszą dyspozycję, ponieważ od początku prowadziliśmy grę. Po strzale z dystansu Adriana Jaworskiego bramkarz odbił piłkę, ale wykorzystał to Damian Łukawski i wyprowadził Promyk na prowadzenie. Na kolejne gole musieliśmy jednak poczekać. Dopiero po półgodzinie gry futbolówkę zagraną spod linii bramkowej wykorzystał Damian Kaczor i zrobiło się 2:0. W pierwszej połowie było jeszcze jedno trafienie z rzutu karnego, ale sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni dla rywali. Po meczu przyznał, że popełnił błąd, gdyż jedenastka powinna zostać powtórzona. Straciliśmy więc szansę na wyższy wynik, ale pojedynek i tak mieliśmy pod kontrolą. W drugiej odsłonie dostaliśmy kolejny rzut karny, ale ten Kamil Kościug zakończył golem bez żadnych uchybień regulaminowych. Wydawało się, że rywalizację zakończymy spokojną wygraną 3:0, ale pod koniec spotkania daliśmy się zaskoczyć i straciliśmy bramkę. Była to jednak jedyna utrata i zgarnęliśmy komplet punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski (Krystian Centkowski), Mateusz Mycka (Jakub Felczyński), Hubert Kowalski (Kacper Drązikowski), Maciej Grochowski, Hubert Mikulski, Kamil Kościug, Jakub Teodorowicz (Damian Chełmiński), Paweł Księżak (Patryk Felczak), Damian Kaczor (Jakub Nowakowski), Adrian Jaworski i Damian Łukawski (Adrian Gala).