Świetna inauguracja

Promyk Nowa SuchaMilan Milanówek

7 - 0


W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk nowa Sucha wygrał z Milanem Milanówek 7:0 (4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Nikolas Krzemiński x3, Bartosz Krawczak, Miłosz Kluczyk, Wiktor Sot i Bartosz Bernaszuk.

Wychodząc z założenia, że w tym sezonie chcemy powalczyć o najwyższe cele zależało nam żeby dobrze zacząć rozgrywki. Trudno było jednak zakładać, że pójdzie nam tak okazale. Od początku do końca kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia, a nasze akcje nie były dziełem przypadku. Już przed przerwą czterokrotnie trafiliśmy do siatki, a po niej dołożyliśmy kolejne trzy gole. Gra była przyjemna dla oka i do tego skuteczna. Nowi gracze swój debiut ukoronowali golami, a do tego Nikolas Krzemiński skompletował hattricka. Zaczęliśmy więc od mocnego uderzenia i pozostaje liczyć, że utrzymamy dobrą formę przez cały sezon. Tym bardziej, że kolejny pojedynek już w środę. W tej sytuacji wskazana jest szybka regeneracja organizmu, bo Błonianka również sięgnęła po trzy punkty w ten weekend. Tak oto nadarza się okazja, aby odskoczyć rywalom.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Dawid Markus, Mateusz Kluczyk, Miłosz Kluczyk, Oliwier Tataj, Wiktor Sot, Bartosz Figat, Dawid Błaszczyk i Nikolas Krzemiński. Grali także: Igor Kowalski, Bartosz Krawczak, Bartosz Bernaszuk, Mikołaj Zabłocki, Kacper Hołuj, Jacek Wyziński oraz Sergiusz Winnicki.

Tabela III Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Piast Piastów 9 53:944 27
2 Promyk Nowa Sucha 10 44:2321 15
3 Olimpia Warszawa 10 40:319 15
4 Znicz III Pruszków 10 23:32-9 13
5 Naprzód Brwinów 10 28:41-13 10
6 Błonianka Błonie 9 25:77-52 6