Nowe wyzwania Orlików w III Lidze

Poprzedni sezon rocznik 2008 zakończył triumfem w lidze i od razu awansował z V do III Ligi. Siłą rzeczy teraz będzie trochę trudniej, ale zdecydowanie chcielibyśmy dalej wygrywać. Na obozie w Jarosławcu nie tylko trenowaliśmy, ale też graliśmy sparingi z których wychodziliśmy zwycięsko. Zgrupowanie nad morzem było dla naszego zespołu nowością, gdyż pierwszy raz mieliśmy okazję zamienić treningi dwa razy w tygodniu na zajęcia dwa, a czasami nawet trzy razy dziennie. Taka nowość mogła trochę zmęczyć naszych piłkarzy, ale od obozu minęło dwa tygodnie więc teraz zobaczymy efekty ciężkich treningów.

Mamy zresztą nowe twarze w zespole więc zakładamy, że będziemy jeszcze mocniejsi. Trzeba jednak pamiętać, że przeciwnicy też będą mocniejsi. W nadchodzącym sezonie w Promyku zobaczymy Kacpra Gierasik, który przeniósł się do nas z Akademii Piłkarskiej Żyrardów. Drugim graczem, który założy w rozgrywkach koszulkę Promyka będzie Wiktor Czepulaniec. On z kolei przenosi się do zespołu z Nowej Suchej z Bzury Chodaków. Nowych piłkarzy witamy w Promyku i życzymy samych sukcesów! Całą kadrę znajdziecie w zakładce „KADRA„, natomiast terminarz rozgrywek w zakładce „ROZGRYWKI„.

Teraz skupiamy się już na pierwszym meczu, który odbędzie się w niedzielę o 14:00 w Kozłowie Biskupim. Naszym przeciwnikiem będzie Błonianka Błonie. Powodzenia!