Drużyna Młodzików przed nowym sezonem

Po spadku Młodzików do III Ligi nie chcemy przebywać tam dłużej niż pół roku, ale jak nam pójdzie dowiemy się na początku listopada. Teraz skupmy się na tym jak się do tych wyzwań przygotowywali nasi piłkarze. O tym, że młodzieżowe drużyny Promyka pojechały na obóz do Jarosławca już chyba nie musimy przypominać. Do tego rozgrywaliśmy mecz kontrolne, które rozpoczęliśmy od wygranej z KS Teresin 6:0. Poszło nam całkiem nieźle mimo, że przeciwnik był o rok starszy. Po obozie chcieliśmy jeszcze zagrać z Błonianką Błonie (ligowym przeciwnikiem), ale rywal do nas nie dojechał. Nie wiemy więc jak z naszą formą po zgrupowaniu nad morzem, ale z pewnością woli walki nam nie zabraknie.

W walce o najwyższe cele pomogą nam też nowi zawodnicy. Z Bzury Chodaków dołączają do nas Bartosz Krawczak oraz bracia Mateusz i Miłosz Kluczyk. To solidne wzmocnienia, ale są też roszady kadrowe w drugą stronę. Bartosz Szałaj nowy sezon rozpocznie w Delcie Słupno. Bartkowi życzymy powodzenia w nowym Klubie, natomiast nowych „promykowców” witamy w naszym zespole i życzymy samych sukcesów. Całą kadrę na nowy sezon znajdziecie w zakładce „KADRA„, natomiast terminarz rozgrywek Młodzików w zakładce „ROZGRYWKI„.

Teraz skupiamy się na nowym sezonie. Pierwszy mecz rozegramy na własnym obiekcie w niedzielę o 11:00 z Milanem Milanówek. Powodzenia!