Zabrakło skutecznego strzału

Mazowsze MiętnePromyk Nowa Sucha

1 - 0

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Mazowsze Miętne wygrało z Promykiem Nowa Sucha 1:0 (1:0).

W środku tygodnia rozegraliśmy na prawdę dobre spotkanie z Legionem Warszawa i na mecz z Mazowszem Miętne jechaliśmy z zamiarem zwycięstwa. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, gdyż trzy dni później zobaczyliśmy zupełnie inny Promyk. Zmiana była na gorsze i trudno przy takiej dyspozycji było o punkty. Mieliśmy sytuacje sam na sam z bramkarzem, były słupki, ale skutecznego strzału nie udało nam się oddać. O to postarali się za to przeciwnicy, którzy jeszcze w pierwszej połowie trafili do siatki. Po zmianie stron można powiedzieć, że przeważaliśmy, a gdy w końcowych minutach przeszliśmy na grę trójką napastników właściwie nie pozwalaliśmy rywalom na wyjście z własnej połowy. Niestety nie byliśmy na tyle skuteczni, aby zamienić dogodne okazje na gole. Tak oto po dobrym meczu nadszedł bardzo zły, choć zarówno te pierwsze jak i te drugie w przeciągu całego sezonu się zdarzają. Miejmy nadzieję, że teraz czekają nas już tylko te dobre występy, a o niepowodzeniach szybko zapominamy.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Kamil Kościug (Mateusz Mycka), Maciej Grochowski, Jakub Felczyński, Hubert Kowalski (Jakub Teodorowicz (Kacper Drązikowski)), Aleksander Psiuk, Damian Chełmiński, Paweł Księżak (Patryk Felczak), Damian Kaczor, Adrian Jaworski i Damian Łukawski (Hubert Mikulski).