Pierwszy sparing Żaków po wakacjach

W meczu kontrolnym Żaków Promyk Nowa Sucha przegrał z Piastem Feliksów 3:10. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Cieślak, Piotr Gierasik i Filip Piwoński.

Rocznik 2010 zagrał pierwszy sparing po przerwie wakacyjnej. Niestety mecz skończył się na naszą niekorzyść. Przegraliśmy na własnym boisku 3:10, ale dzisiejszy pojedynek rozegraliśmy pierwszy raz w siedmioosobowym składzie. To dla chłopców na pewno nowe doświadczenie. Widać, że czeka nas dużo pracy, żeby odnaleźć się na boisku w takiej formacji. Jednak trzeba zauważyć, że chłopcy nie załamywali się wynikiem. Dla nich to przede wszystkim zabawa i ogrywanie się. Cieszą zdobyte bramki, bo widać że w chłopakach jest wola walki. Co ciekawe nasz zespół nie zwalnia tempa, ponieważ przed nami w piątek kolejny sparing. Tym razem z KS Teresin.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartosz Cieślak, Igor Mikulski, Szymon Bolimowski, Szymon Kubalak, Rafał Rychlewski, Adrian Olender, Tymoteusz Jaszczak, Piotr Gierasik, Filip Piwoński i Krystian Jaskulski.