Wisła, Polonia i… Promyk

Mijający tydzień obfitował we wszelakie transfery, ale dwa z nich były szczególne. Rzadko kontaktują się z nami Kluby z wyrobioną marką, a w ostatnich dniach dopinaliśmy szczegóły transferów dwóch naszych zawodników do Wisły Płock i Polonii Warszawa. Mowa tu o piłkarzach z Juniorów Młodszych, którzy w nadchodzącym sezonie zaprezentują swoje umiejętności już w innych drużynach.

Pierwszym z nich jest Alexander Zamani występujący na pozycji bramkarza, choć w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zdobył trzy bramki. Wszystkie z rzutów karnych, ale kto by się czepiał szczegółów. Teraz został wypożyczony na rok do Wisły Płock czyli Klubu mającego Seniorów w Ekstraklasie.

Drugi to Piotr Stobiecki, który mimo piętnastu lat zaprezentował się z bardzo dobrej strony w sparingach drużyny Seniorów Promyka. Ciekawostką pozostaje informacja, że od kiedy w bramkach Promyka wiszą żółto-niebieskie siatki padło już wiele bramek, ale tą pierwszą zdobył właśnie „Stobi”. Teraz odchodzi do Polonii Warszawa.

Byłym zawodnikom Promyka życzymy powodzenia w nowych Klubach, ale też zapraszamy do nas na stadion już w roli kibica. Poniżej „nieprofilowe” zdjęcia wspomnianych piłkarzy.