Rocznik 2005 strzela aż miło

W meczu kontrolnym Trampkarzy Promyk Nowa Sucha wygrał z Unią Iłów 12:2 (4:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Ksawery Pętlak x4, Maciej Księżak x3, Bartosz Sokołowski, Kacper Plichta, Bartosz Plichta, Grzegorz Foks i Grzegorz Sekuła.

Rocznik 2005 przechodzi od nowego sezonu do gry na dużym boisku, przy dużych bramkach i w jedenastoosobowych składach. My jednak się tym nie przejmujemy i od samego początku rywalizacji ruszyliśmy na przeciwnika. Szybko zdobyte dwie bramki dawały powody do radości, ale wtedy nieco spuściliśmy z tonu. Oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, który stworzył kilka groźnych sytuacji. Dwie z nich wykorzystał i wróciliśmy do remisowego wyniku. Na szczęście końcówka ponownie należała do Promyka. Przed przerwą dołożyliśmy kolejne dwa trafienia i z bezpieczną przewagą zeszliśmy do szatni. Po zmianie stron grę prowadził już tylko jeden zespół, a był nim Promyk. Nasze akcje rozbijały defensywę gości i dość swobodnie zdobywaliśmy kolejne gole. Łącznie aż osiem razy wpisaliśmy się na listę strzelców, co sprawiło, że wynik był mocno okazały. Cieszy też, że siedmiu graczy zaliczyło przynajmniej jedno trafienie, co pokazuje, że nasza siła ofensywna jest zróżnicowana. Wynik cieszy i pozostaje tylko pytanie czy w pierwszym meczu ligowym zaprezentujemy się równie okazale czy po prostu przeciwnik nie zawiesił zbyt wysoko poprzeczki. Wszystkiego dowiemy się w nadchodzący weekend.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jakub Szypszak, Gracjan Woś, Piotr Felczyński, Szymon Kowalski, Maciej Księżak, Jan Kowalik, Bartosz Sokołowski, Kacper Plichta, Ksawery Pętlak i Bartosz Plichta. Grali także: Grzegorz Foks, Grzegorz Sekuła oraz Patryk Woliński.