Rocznik 2006 jeszcze nie strzela na duże bramki

W meczu kontrolnym Młodzików Starszych KS Teresin przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:6 (0:4). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Bernaszuk x2, Miłosz Kluczyk, Bartosz Figat, Wiktor Sot i Nikolas Krzemiński.

Mecz miał być dla nas sporym wyzwaniem, gdyż mieliśmy zagrać ze starszym rocznikiem. Z pozoru mała różnica była jednak kolosalna, ponieważ rocznik 2005 w nadchodzącym sezonie będzie grać w jedenastkach, dużą piłką i na duże bramki. Nasi piłkarze jeszcze przez rok pozostają w dziewięcioosobowych składach, a do tego piłki i bramki mają odpowiednio mniejsze od starszych kolegów. Nasi piłkarze nie boją się jednak wyzwań i postanowiliśmy dostosować się do zasad przeciwnika. Przed meczem okazało się jednak, że plany trzeba zweryfikować. Gospodarzy stawiło się tylko dziesięciu i trenerzy zdecydowali, że zagramy na zasadach młodszego rocznika. Jedyny element różnicy widoczny był w piłce, gdyż drugą połowę zagraliśmy piłką o rozmiarze „5” czyli takiej jakiej używają chociażby Seniorzy. Sam mecz od początku prowadzony był pod naszą kontrolą. Już po 20 minutach zrobiło się 0:3 i w naszym zespole było sporo rotacji w składzie. Rywalizacja się wyrównała, ale nie przeszkodziło to nam w kontynuowaniu strzeleckich popisów. Ostatecznie odnieśliśmy pewne zwycięstwo, a nasi gracze powoli są już myślami nad morzem, gdzie spędzą dziesięć dni podczas obozu szkoleniowego.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Miłosz Kluczyk, Wiktor Sot, Bartosz Bernaszuk, Nikolas Krzemiński, Bartosz Figat, Oliwier Tataj i Dawid Błaszczyk. Grali także: Dawid Markus, Bartosz Krawczak, Adam Malczenko, Sergiusz Winnicki, Paweł Rozmarynowski, Jacek Wyziński, Antoni Kwiatkowski oraz Mikołaj Zabłocki.