Drobne problemy Orlików

-:-

W meczu V Warszawskiej Ligi Orlików Tur Jaktorów przegrał z Promykiem Nowa Sucha 4:9 (2:3, 2:0, 0:4, 0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x4, Bartosz Skoneczny x2, Adam Mońka, Kacper Gierasik i Krystian Kocimski.

Co prawda w lidze wygrywamy mecz za meczem, ale rywale też widzą jakie mamy wyniki i planują sprawić sporo problemów liderowi. Widać to było szczególnie w Jaktorowie, gdy po paru minutach przegrywaliśmy 2:0. Na szczęście potrafiliśmy odpowiednio zareagować. Sygnał do ataku dał Bartosz Skoneczny, a następnie po golu dołożyli Konrad Kornacki oraz Adam Mońka i zrobiło się 2:3. Mimo osiągniętej przewagi w pierwszej kwarcie to w drugiej odsłonie już było trochę gorzej. Gospodarze dwa razy wpisali się na listę strzelców, a nasz zespół nie zdołał odpowiedzieć i ponownie musieliśmy gonić wynik. Na trzecią część meczu powrócił już jednak odpowiedni styl i gdy Konrad Kornacki trzykrotnie trafił do siatki, a Bartosz Skoneczny po raz drugi w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców to byliśmy dobrej myśli. Mieliśmy trzy bramki przewagi, a do tego po golu dołożyli jeszcze Kacper Gierasik oraz Krystian Kocimski i stało się jasne, że trzy punkty odjadą do Nowej Suchej.

Wystąpiliśmy w składzie:
I i III kwarta: Mikołaj Matusiak, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Adam Mońka, Konrad Kornacki, Bartosz Skoneczny i Jakub Kowalski.
II i IV kwarta: Mikołaj Matusiak, Kacper Błaszkiewicz, Jakub Targaszewski, Marcel Wawrzyńczak, Krystian Kocimski, Kacper Gierasik oraz Piotr Kowalik.