Kłopotliwe ostatnie minuty

-:-

W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha przegrał ze Zniczem II Pruszków 0:1 (0:0).

Rywalizacja w naszej grupie jest dość wyrównana i właściwie z każdym jesteśmy w stanie wygrać, ale rywale też mają podobne zamiary. Kolejny pojedynek obfitował więc w zaciętą walkę i sytuacja strzeleckie z obydwu stron. Ostatnio w naszych meczach bywa jednak tak, że nie pada zbyt wiele bramek, choć akurat rywalizacja ze Zniczem mogła zakończyć się sporym dorobkiem strzeleckim zarówno jednych jak i drugich. Niestety gracze nie mieli najlepiej ustawionych celowników i piłka często lądowała w siatce, ale nikt nie miał powodów do radości, gdyż dotyczyło to piłkochwytów. W tej atmosferze mijały kolejne minuty. Nic nie zmieniło się do przerwy, a i po zmianie stron wydawało się, że goli tego dnia nie doświadczymy. Jednakże w meczach Promyka sporo dzieje się w ostatnich minutach. Potrafiliśmy zdobyć wtedy decydujące trafienie z Wilgą Garwolin, ale też przegrać mecz z Mazowszem Miętne. Ostatnio wyszarpaliśmy w końcówce remis z Jednością Żabieniec. Niestety teraz nadeszła kolej na smutniejszy finał. To Znicz zadał decydujący cios na zakończenie spotkania i musieliśmy pogodzić się z porażką.

Wystąpiliśmy w składzie: Alexander Zamani, Kamil Kościug (Jakub Teodorowicz), Jakub Felczyński, Maciej Grochowski, Kacper Drązikowski (Hubert Kowalski), Mateusz Mycka (Damian Łukawski), Paweł Księżak (Patryk Felczak), Damian Chełmiński, Damian Kaczor (Sebastian Siekielski), Piotr Stobiecki i Aleksander Psiuk (Natan Paździor).