Lider pokazał klasę

-:-

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Starszych Promyk Nowa Sucha przegrał z Olimpią Warszawa 1:8 (0:4). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Ksawery Pętlak.

Pierwszy mecz obu zespołów był dość dziwny. Już w pierwszej akcji nasz bramkarz otrzymał czerwoną kartkę i do końca rywalizacji rywal miał o jednego gracza więcej. Mimo tego postawiliśmy twarde warunki i do przerwy przegrywaliśmy jedną bramką. Potem opadliśmy z sił, ale zakładając, że w rewanżu piłkarzy w obu drużynach będzie tylu samo to chcieliśmy sprawić trochę kłopotów liderowi. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Początek spotkania był jeszcze wyrównany i zapowiadało się ciekawe widowisko, ale gdy rywal po raz pierwszy trafił do siatki to stopniowo traciliśmy nadzieję. Goście jak na zespół z kompletem punktów przystało pokazali się z dużo lepszej strony i do przerwy zaaplikowali nam jeszcze trzy trafienia. Po zmianie stron kontynuowali dobrą grę, a nasza drużyna nie potrafiła się temu przeciwstawić. Doszło do tego, że na tablicy wyników widniał już rezultat 0:8. Pozytywem może być jednak fakt, że ostatnie słowo należało do Promyka. Z prostopadłego zagrania skorzystał Ksawery Pętlak i zaliczył honorowe trafienie dla ekipy z Nowej Suchej. Porażka z pewnością nie wprawiła nas w najlepszy nastrój, ale trzeba jak najszybciej o niej zapomnieć i podbudować swoje morale w kolejnym ligowym pojedynku.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Gracjan Woś, Jan Kowalik, Jakub Szypszak, Szymon Kowalski, Piotr Felczyński, Maciej Księżak, Bartosz Sokołowski, Ksawery Pętlak, Kacper Plichta, Bartosz Plichta, Łukasz Rogalski, Patryk Woliński, Oliwier Dąbrowski i Grzegorz Foks.