Kolejna wygrana Orlików

-:-

W meczu V Warszawskiej Ligi Orlików Relax Radziwiłłów przegrał z Promykiem Nowa Sucha 4:10 (1:3, 3:0, 0:5, 0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x3, Adam Mońka x3, Jakub Kowalski x2, Krystian Kocimski i Marcel Wawrzyńczak.

Trener Rafał Muras wciąż stosuje taktykę, w której większość graczy otrzymuje po 30 minut grania. Gramy więc określonymi siódemkami i obraz gry najczęściej wygląda dość podobnie. Zaczynamy dość dobrze i po pierwszej kwarcie uzyskujemy nieznaczną przewagę. Tym razem były to dwa gole różnicy, choć pojedynek był wyrównanym widowiskiem. Drugie 15 minut przyniosło jednak zmianę prowadzącego. Relax trzykrotnie trafił do siatki i na przerwę zeszliśmy z minimalną stratą. Na szczęście po zmianie stron Promyk od razi zabrał się do pracy. Zdobyliśmy pięć bramek i dość mocno zbliżyliśmy się do wygranej. W przekonaniu tym utwierdzili nas gracze, którzy pojawili się na ostatnie piętnaście minut. Dołożyli jeszcze dwa trafienia i trzy punkty odjechały do Nowej Suchej. Wygrana pozwoliła nam utrzymać pozycję lidera i szykujemy się na decydujące starcie z Offensywą Książenice, która także rozprawia się z kolejnymi rywalami. Szykuje się więc ciekawe widowisko.

Wystąpiliśmy w składzie:
I i III kwarta: Mikołaj Matusiak, Konrad Kornacki, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Adam Mońka, Jakub Kowalski i Kacper Błaszkiewicz,
II i IV kwarta: Ksawery Ciura, Tomasz Brzeziński, Jakub Brzeziński (Piotr Kowalik), Wiktor Drężek, Robert Kowalski, Marcel Wawrzyńczak oraz Krystian Kocimski (Szymon Brysiak).