Teresin pokonany

-:-

W meczu V Warszawskiej Ligi Orlików KS Teresin przegrał z Promykiem Nowa Sucha 5:14 (1:2, 2:1, 0:9, 2:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x8, Adam Mońka x2, Wiktor Drężek, Jakub Brzeziński, Jakub Kowalski i Marcel Wawrzyńczak.

Kolejny rywal w lidze Orlików trochę nam się postawił, ale wszystko i tak dobrze się dla nas skończyło. Początek należał zdecydowanie do Promyka, który szybko objął dwubramkowe prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Konrad Kornacki, który utrzymuje formę strzelecką z poprzedniego sezonu. Jeszcze w pierwszej kwarcie gospodarze zdobyli kontaktowego gola, ale nie wydawało się abyśmy mieli powody do niepokoju. Niebezpiecznie zrobiło się dopiero, gdy rywale dołożyli kolejne dwa gole i wydawało się, że po dwóch kwartach będziemy przegrywać. Na szczęście tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Jakub Brzeziński i gra zaczęła się jakby od początku. Różnica polegała jednak na tym, że Promyk wyszedł bardzo mocno zmotywowany i zaaplikował przeciwnikowi aż 9 goli w 15 minut. Mecz się właściwie wtedy rozstrzygnął i ostatnia część rywalizacji przebiegała dość spokojnie. Obie ekipy dwukrotnie trafiły do siatki i pojedynek zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Nowej Suchej.

Wystąpiliśmy w składzie:
I i III kwarta: Ksawery Ciura, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Jakub Kowalski, Robert Kowalski, Adam Mońka i Konrad Kornacki.
II i IV kwarta: Mikołaj Matusiak, Kacper Błaszkiewicz, Tomasz Brzeziński, Jakub Brzeziński, Marcel Wawrzyńczak (Bartosz Skoneczny), Wiktor Drężek oraz Piotr Kowalik.