Wysoki remis z Unią

W meczu kontrolnym Żaków Promyk Nowa Sucha zremisował z Unią Boryszew 7:7. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Marcel Ciesielski x3, Oliwier Olszanowski, Tymoteusz Jaszczak, Adam Grzybowski i Rafał Rychlewski.

Nasza najmłodsza drużyna jeszcze nie rywalizuje w lidze, ale spokojnie się do tego przygotowuje poprzez rozgrywane sparingi. Na początku chłopcy musieli wyczuć przeciwnika żeby zacząć strzelać bramki. Przegrywaliśmy już 3:0, jednak udało nam się dogonić rywali. Nasza drużyna zaczęła strzelać bramki co skutkowało ostatecznym remisowym wynikiem meczu. Drużyny zaprezentowały podobny poziom. Jak to sami chłopcy powiedzieli, że nie można się poddawać i gra się do końca. Taka postawa cieszy i na pewno zaowocuje w dalszej walce. Promyk przedstawił dużo sytuacji strzeleckich jednak w bramce Unii stał dobrze przygotowany bramkarz. Cała drużyna zasługuje na pochwałę. Wracamy do treningów bo mamy jeszcze dużo pracy przed sobą. Dziękujemy rodzicom za motywację i liczne przybycie by dopingować naszych małych piłkarzy.

Wystąpiliśmy w składzie: Marcel Ciesielski, Adam Grzybowski, Rafał Rychlewski, Kacper Mirski, Bartosz Cieślak, Patryk Pietrzak, Tymoteusz Jaszczak, Oliwier Olszanowski, Igor Mikulski, Piotr Gierasik, Adrian Olender, Szymon Bolimowski, Filip Piwoński, Szymon Kubalak i Wojciech Sobczak.