Rocznik 2006 z Pogonią wygrywa

-:-


W meczu II Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegrała z Promykiem Nowa Sucha 0:3 (0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Nikolas Krzemiński x2 i Bartosz Szałaj.

Poprzedni pojedynek z LKS Chlebnia zagraliśmy dość defensywnie przez co nie udało nam się ani razu trafić do siatki. Tym razem trener Rafał Muras przesunął formacje nieco bardziej do przodu dzięki czemu rywale nie rozgrywali piłki już tak swobodnie, a i my byliśmy groźniejsi. Co prawda w pierwszej połowie nie przyniosło to nam żadnego efektu, ale jak wiadomo mecz w tej kategorii wiekowej trwa dwa razy po pół godziny. Ze spokojem oczekiwaliśmy więc drugiej odsłony i liczyliśmy na gole. Nasze plany udało się zrealizować, a wyszło dosyć zabawnie w odniesieniu do sytuacji z zeszłego tygodnia w roczniku 2005. Tam nasz bramkarz został ukarany czerwoną kartką za złapanie piłki poza polem karnym, a tydzień później już za to samo zagranie żadnej kary nie było (oczywiście poza rzutem wolnym). Jak się okazało teraz arbitrzy mają wytyczne, aby podchodzić bardziej wychowawczo. Wracając do meczu, mieliśmy więc rzut wolny, a do piłki podszedł Bartosz Szałaj i wyprowadził graczy z Nowej Suchej na prowadzenie. Promyk nie zadowalał się jednak tylko jednym golem i kontynuował swój marsz po zwycięstwo. Dwa kolejne trafienia stały się dziełem Nikolasa Krzemińskiego i trzy punkty odjechały do Nowej Suchej. Jak na beniaminka w II Lidze idzie nam całkiem nieźle, ale to dopiero druga kolejka. Teraz sprawdzimy swoje umiejętności z liderem i dowiemy się w którą stronę zmierzamy.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Bartosz Figat, Bartosz Szałaj, Igor Kowalski, Mateusz Łukawski, Wiktor Sot, Bartosz Bernaszuk, Oliwier Tataj i Nikolas Krzemiński. Grali także: Dawid Błaszczyk, Mikołaj Zabłocki, Adam Malczenko oraz Sergiusz Winnicki.

Tabela II Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Piast Piastów 9 53:944 27
2 Promyk Nowa Sucha 10 44:2321 15
3 Olimpia Warszawa 10 40:319 15
4 Znicz III Pruszków 10 23:32-9 13
5 Naprzód Brwinów 10 28:41-13 10
6 Błonianka Błonie 9 25:77-52 6