Wygrana z Turem

-:-

W meczu V Warszawskiej Ligi Orlików Promyk Nowa Sucha wygrał z Turem Jaktorów 11:3 (6:1, 0:1, 3:0, 2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x3, Adam Mońka x3, Jakub Kowalski x2, Maciej Wasilewski, Krystian Kocimski i Wiktor Drężek.

Weekendowa wygrana rozbudziła nasze apetyty na kolejne zwycięstwa, ale trener Rafał Muras zachowuje spokój i bez względu na wynik daje pograć po równo dwóm siódemką. W ten sposób jedni gracze rywalizują w pierwszej i trzeciej kwarcie, a pozostałe minuty należą już do innych zawodników. Sam mecz zaczęliśmy dosyć niemrawo i chyba po raz pierwsze zdarzyło się, że nasz zespół w trakcie pojedynku przegrywał i musiał gonić wynik. Owe gonienie wyszło nam całkiem dobrze, gdyż do końca kwarty sześciokrotnie pokonaliśmy bramkarza gości. W drugiej odsłonie spotkania na boisku pojawili się nowi piłkarze, ale nie udało nam się zwiększyć przewagi i podobnie jak w pojedynku z UKS Nowa Wieś przegraliśmy drugą kwartę. Kolejna część należała już jednak do nas i po trzech golach nasza przewaga była już znacząca. Dzięki temu w ostatniej odsłonie utrzymaliśmy odpowiedni rytm i strzelając o jednego gola więcej od rywala ostatecznie zakończyliśmy grę przy stanie 11:3.

Wystąpiliśmy w składzie:
I i III kwarta: Mikołaj Matusiak, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Tomasz Brzeziński, Jakub Kowalski, Adam Mońka i Konrad Kornacki.
II i IV kwarta: Ksawery Ciura, Kacper Błaszkiewicz, Piotr Kowalik, Jakub Brzeziński, Szymon Brysiak, Wiktor Drężek oraz Krystian Kocimski.