Inauguracja na zero

-:-


W meczu II Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych Promyk Nowa Sucha zremisował z LKS Chlebnia 0:0.

Przed spotkaniem łatwo było wskazać faworyta rywalizacji. Goście okres przygotowawczy spędzili m.in. na obozie w Hiszpanii i mają chęć na awans do I Ligi. My dopiero co awansowaliśmy z trzeciej więc byliśmy trochę niżej w hierarchii. Sam pojedynek był ciekawy nie tylko ze względu na umiejętności piłkarskie, ale także ze względów taktycznych. Promyk był ustawiony bardziej defensywnie i liczył na kontry, natomiast goście szukali szans w ataku pozycyjnym głównie próbując dojść do sytuacji strzeleckich przez środek boiska. My mieliśmy więcej do powiedzenia na skrzydłach, ale dogrania z bocznych sektorów nie znajdowały adresatów. Pod względem stylu lepsze wrażenie sprawiał LKS Chlebnia, ale dobrze ustawiona obrona nie dała się tego dnia przechytrzyć. Być może zabrakło nam trochę odwagi, aby mocniej przycisnąć rywala, ale uzyskany rezultat należy szanować, gdyż kilkukrotnie pod naszą bramką było dość groźnie. Cieszyć może dobra organizacja gry w obronie, ale w kolejnych spotkaniach musimy poszukać także zdobywanych goli.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Bartosz Figat, Igor Kowalski, Bartosz Szałaj, Mateusz Łukawski, Wiktor Sot, Nikolas Krzemiński, Oliwier Tataj i Bartosz Bernaszuk. Grali także: Dawid Błaszczyk, Jacek Wyziński, Antoni Kwiatkowski oraz Sergiusz Winnicki.

Tabela II Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Piast Piastów 9 53:944 27
2 Promyk Nowa Sucha 10 44:2321 15
3 Olimpia Warszawa 10 40:319 15
4 Znicz III Pruszków 10 23:32-9 13
5 Naprzód Brwinów 10 28:41-13 10
6 Błonianka Błonie 9 25:77-52 6

4 komentarze na temat “Inauguracja na zero

  1. Gra godna polecenia :D???!! Wybijanie pilki na oslep do przodu u dwunastolatków!?! Pół akcji nie zrobiliście bo ustawiliście autobus w bramce, nie uczmy dzieci tak grać w piłkę. W całym meczu nie oddaliście strzału na bramkę.

  2. No i odezwał się jakiś niespełniony piłkarz w osobie sfrustrowanego ojca ????????????
    Klasyka

Komentarze są wyłączone