Rocznik 2005 w formie przed ligą

W meczu kontrolnym Młodzików Starszych Piast Feliksów przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:7. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak x3, Bartosz Plichta x2, Kacper Plichta i Ksawery Pętlak.

Liga coraz bliżej więc i coraz więcej sparingów. Właściwie w każdym okresie przygotowawczym formę rocznika 2005 kontroluje Piast Feliksów. Nie inaczej było tym razem i od początku pokazaliśmy, że wcześniejsze wysokie wygrane nie były przypadkowe. Nasza gra wyglądała dobrze i miała też przełożenie na zdobywane bramki. Trzykrotnie do siatki trafiał Maciej Księżak, ale swoją formę strzelecką zaprezentowali także Bartosz Plichta, Kacper Plichta i Ksawery Pętlak. Sparing można zapisać na plus, gdyż oprócz dużej ilości zdobytych goli nie straciliśmy nawet jednego. Do startu rozgrywek pozostało półtora tygodnia więc nie pozostaje nic innego jak utrzymać dotychczasową formę strzelecką i nadziejami przystąpić do ligi.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Kacper Plichta, Bartosz Sokołowski, Jan Kowalik, Oliwier Dąbrowski, Maciej Księżak, Łukasz Rogalski, Szymon Rogalski, Patryk Woliński, Piotr Kuran, Grzegorz Foks, Szymon Kowalski, Gracjan Woś, Bartosz Plichta, Ksawery Pętlak i Krystian Sobczak.