Z Błonianką na remis

W meczu kontrolnym Młodzików Młodszych Promyk Nowa Sucha zremisował z Błonianką Błonie 4:4 (0:0, 1:2, 1:0, 2:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Bernaszuk x2, Dawid Błaszczyk i Mikołaj Zabłocki.

Przed meczem trenerzy ustalili, że mecz będzie złożony z czterech kwart po 20 minut. Nie było to jednak jedyne ustalenie, gdyż oba zespoły podzieliły się na dwie grupy. W tej sytuacji przerwy w grze wykorzystywane były na wymianę właściwie całego składu. Na boisku obserwowaliśmy ostatecznie raz przewagę jednych, a raz drugich i wszystko toczyło się w określonym porządku. Pierwsze minuty były dość spokojne i po 20 minutach mieliśmy bezbramkowy remis. Pierwszy strzelecką niemoc przełamał Promyk i za sprawą Bartosza Bernaszuk wyszliśmy na prowadzenie. Gościom udało się odpowiedzieć dwukrotnie i mimo udanego początku graczy z Nowej Suchej to Błonianka była bliższa zwycięstwa. Na szczęście trzecia kwarta przyniosła odrobienie strat. Bramkę zdobył Dawid Błaszczyk i z zaciekawieniem czekaliśmy na decydujące starcie. Ostatnia część pojedynku to ciekawa wymiana ciosów. Zaczęli goście, ale parę minut później Mikołaj Zabłocki wyrównał stan rywalizacji. Przeciwnik zawiesił poprzeczkę jeszcze wyżej, gdy trafił na 3:4, ale ostatnie słowo należało do nas. Bartosz Bernaszuk rozpoczął strzelanie w meczu, ale też je zakończył ustalając wynik spotkania.

Wystąpiliśmy w składzie:
I skład: Hubert Chłystek, Kamil Malara, Bartosz Szałaj, Sergiusz Winnicki, Bartosz Figat, Wiktor Sot, Nikolas Krzemiński, Dawid Błaszczyk i Oliwier Tataj.
II skład: Hubert Chłystek, Adam Malczenko, Igor Kowalski, Jacek Wyziński, Kacper Hołuj, Mikołaj Zabłocki, Bartosz Bernaszuk, Antoni Kwiatkowski oraz Ignacy Mikulski.