Seniorzy przed startem rozgrywek

Seniorzy zaliczyli chyba jeden z najtrudniejszych okresów przygotowawczych i nie chodzi tu bynajmniej o ciężkie treningi. Brakowało frekwencji, motywacji i nie wyglądało to pozytywnie. Na sparingach pojawiało się po 12-13 zawodników, ale miało to też swoje plusy bo szansę gry dostawali Juniorzy Młodsi, którzy pokazywali się z dobrej strony. Panująca aura często nie pozwalała też na rozgrywanie sparingów. Z tego względu zaliczyliśmy tylko cztery jednostki meczowe. Nasz bilans nie zachwycał bo odnieśliśmy jedno zwycięstwo i trzy porażki. Co prawda dobrze zaczęliśmy ogrywając Zryw Wygoda, ale Widok Skierniewice, Orzeł Nieborów i Laktoza Łyszkowice nie dały nam szans na wygraną. Pozytywnie wyglądała jednak końcówka okresu przygotowawczego, kiedy na treningach zaczęło pojawiać się więcej osób i zajęcia wyglądały dużo ciekawej. Podsumowując okres przygotowawczy nie można być zadowolonym, ale mecze z Piastem Feliksów z którym zaczynamy rundę wiosenną zawsze miały inny ciężar gatunkowy. Do nich nie trzeba było motywować graczy i zawsze wyzwalały dodatkowe pokłady energii. Oby tak było i tym razem…

Odnotować musimy też ruchy kadrowe w naszej drużynie. Zawodników testowanych było czterech, ale ostatecznie dołączy do nas jeden gracz. Jest nim Konrad Kaczmarek, który w przeszłości był zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Mamy też niestety transfer w drugą stronę. Wypożyczony na pół roku do KS Teresin został Dominik Popławski. Nowego piłkarza witamy w Promyku, a Dominikowi życzymy sukcesów w nowej drużynie!

Teraz czas już na piłkarskie emocje. W sobotę o 14:00 na boisku w Feliksowie zmierzymy się z tamtejszym Piastem. Zapraszamy!